Ічнянський районний суд позбавив волі на сім з половиною років раніше судимого 48-річного чоловіка. Він викрав у двох пенсіонерок гроші в загальній сумі 700 гривень. Про це Суспільному розповіли в пресслужбі Чернігівської обласної прокуратури.

Чоловік 7 та 8 січня 2023 року обікрав двох пенсіонерок в Ічні. В однієї викрав 300 гривень, в іншої — 400.

"7 січня чоловік прийшов до будинку жінки похилого віку в місті Ічня і сказав, що він її онук. Потім бабуся зрозуміла, коли одягла окуляри, що це не її онук. Він попросив у неї води й зайшов до її будинку, після цього як він попив, він попросив у неї декілька гривень на сигарети. Він вирвав у неї 300 гривень з рук і побіг. У другому випадку він також прийшов до пенсіонерки, попросив води й гроші на сигарети. Вона так само відкрила гаманець, і він вихопив 400 гривень та втік", — розповіли в пресслужбі.

Судили чоловіка за частиною четвертою статті 186 ККУ (Відкрите викрадення чужого майна, вчинене у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану).

Викрав у пенсіонерок 700 гривень: жителя Чернігівщини позбавили волі на майже 8 років

Санкція статті передбачає покарання від семи до десяти років. Вирок поки не набрав законної сили.

Позбавили волі чоловіка на майже вісім років, бо вчинив він крадіжку під час воєнного стану та мав раніше судимість, пояснили в прокуратурі.

У 2022 році, та у січні 2023 року чоловіка судили за частиною 4 статті 185 ККУ (Таємне викрадення чужого майна, вчинене у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану).

Читайте також

На майже 900 тисяч гривень: двоє жителів Чернігівщини незаконно ловили рибу на Київському водосховищі

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело