На Запоріжжі, у Бердянського районі, який тимчасово захоплений окупантами, 20-річна студентка юридичного факультету одного з вишів добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Колаборантка очолила в смт Чернігівці проросійську молодіжну структуру.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Студентка організовувала пропагандистські акції на підтримку окупаційної влади, до яких залучала місцеву молодь. Активно брала участь у публічних заходах, присвячених святкуванням державних свят країни-агресорки. 

На Запоріжжі юна студентка "очолила" проросійське видання і закликала підтримувати "владу" Путіна

"За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури мешканці Чернігівської ОТГ повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5, ч. 6 ст. 111-1  КК України)", - йдеться у повідомленні прокуратури.

У травні 2022 року колаборантку призначили головною редакторкою місцевої газети. На цій посаді вона популяризувала незаконні органи влади  окупованої Чернігівки. У своїх публікаціях дівчина усіляко підтримувала окупаційну владу та закликала мешканців району до її визнання.

"З жовтня 2022 року підозрювана добровільно зайняла посаду начальника "відділу з взаємодії з населенням та громадськістю", створеного у структурі так званої "Військово-цивільної адміністрації смт. Чернігівка", - йдеться у повідомленні.

Тим часом у Харкові зрадниця допомагала окупантам вбивати воїнів ЗСУ та цивільних. 54-ну колаборантку засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Читайте також:

  • У Новій Каховці скоїли замах на одного з головних колаборантів — росЗМІ
  • СБУ затримала колаборанта з Херсону, який намагався втекти до Придністровʼя
  • “Палає так, що караул, а роботу потрібно робити”. Як харківські електрики під обстрілами живлять рідне місто

Джерело