Українська спортсменка Марта Фєдіна очолила п’єдестал, представивши на Кубку світу технічну програму. Про це заявляє Національний олімпійський комітет та олімпійська команда у своєму телеграм-каналі.

«Золотом відкриває міжнародний сезон збірна України з артистичного плавання! Марта Фєдіна зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у технічному соло і таким чином принесла нашій збірній першу нагороду Кубка світу, що стартував сьогодні у канадському Маркемі», – йдеться у повідомленні.

Перше «золото» Кубка світу в історії з артистичного плавання: українка очолила п’єдестал (відео)

Цього року вперше в історії відбувся Кубок світу з артистичного плавання серед жінок-одиночниць у технічній програмі. У старті змагалися десять спортсменок. Марта Фєдіна виступала під 7 номером.

Українка виступала з програмою «Чарівна скрипка», за яку отримала 245.2917 бали. Це на два з половиною бали більше, ніж у срібної призерки з Японії Юкіко Інуі.