Ще 2018 року журналісти випустили розслідування про Сергія Семочка. Тоді він був першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки

У дружини та родичів колишнього заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка є російське громадянство. Раніше про це повідомляли журналісти, а тепер підтвердила СБУ. Про це пише Bihus Info.

Журналісти отримали відповідь СБУ на депутатське звернення. Там було зазначено про чинні російські паспорти.

СБУ підтвердила російське громадянство у дружини та родичів ексрозвідника Семочка – подробиці

Хто має російське громадянство

  • Тетяна Лисенко (дружина Семочка),
  • Анастасія Котон (її дочка від першого шлюбу),
  • Володимир Котон (чоловік Анастасії),
  • Станіслав Лисенко (син Тетяни від попереднього шлюбу).

Також у відповіді вказали номер кожного паспорта й індивідуальні податкові номери. 

Як повідомляв 5.UA, ще у 2018 році журналісти випустили розслідування про Сергія Семочка. Тоді він був першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.

Розслідувачі розповідали про тиск підрозділу СБУ на фармринок та втручання в діалізні тендери, елітне майно непорівнянної з офіційними доходами вартості. Крім того, мовилось про російські паспорти, отримані дружиною та низкою родичів Семочка. Нагадаємо, до 2014 року чиновник з родиною проживав у Криму. 

Сам Семочко заявляв, мовляв, його дружина має лише український паспорт, а також подав на журналістів до суду з вимогою спростувати інформацію. Першу інстанцію Семочко виграв, апеляцію – також. Проте касація скасувала усі попередні рішення й відправила справу на новий розгляд з нуля.

Джерело