На своїй сторінці в Instagram шоумен поділився рідкісними кадрами з дружиною Інною, донькою Валерією та сином Марком, а також розповів про свою малу батьківщину — Хмельниччину.

"Зараз дуже багато людей, зокрема українців, або виїхали за кордон, або переїхали в інші міста. І ми все більше ностальгуємо за краями, де народилися і виросли. Перші місяці повномасштабної війни провів у моєму рідному Хмельницькому із сім’єю. Зрозумів, що мало приділяв уваги малій батьківщині. Звісно, любив, поважав Хмельницький, але в мене не було такого патріотичного відчуття щодо Хмельниччини і якоїсь тяги туди приїздити частіше. Хіба що до батьків", — зізнається Олександр Педан.

Під час війни в рідному місті шоумен встиг побачити своїв вчителів зі школи, друзів, з якими виріс, кумів і всю сім’ю.

Олександр Педан поділився кадрами зі своєю дружиною та дітьми:

Олександр Педан поділився кадрами зі своєю дружиною та дітьми:

"Неможливо любити свою країну, коли не цінуєш малу батьківщину.За нагоди відвідайте свої міста, містечка. Коли потрапляєш у двір будинку, де ти виріс, бачиш, що збільшилися дерева, які були кущиками, а все решта стало маленьким і постаріло, це з одного боку бентежить, бо час летить, а з іншого надихає, тому що дитячі спогади не можна замінити нічим. Зайдіть у вашу школу, де навчались, прогуляйтеся будинком, двором", — радить ведучий.

Олександр Педан поділився кадрами зі своєю дружиною та дітьми:

Олександр Педан також назвав топ своїх улюблених місць у Хмельницькому:

  • парк біля Південного Бугу,
  • стометрівка, якою люблять гуляти всі хмельничани.
  • школа №24, у якій він виріс.

Джерело