Телеведучий та шоумен Анатолій Анатоліч з перших днів вторгнення росії в Україну не боїться розповідати у своєму блозі про звірства російських солдатів. Але останнім часом таких постів поменшало. Знаменитий українець у своїх Інстаграм-Сториз пояснив причину та розповів, чому так сталося.

Анатоліч чесно відповів, чому почав менше висміювати росіян:

За словами ведучого, йому довелося менше постів викладати про росіян через політику мережі Інстаграм - адже за будь-яку посаду, його лазять.

Анатоліч чесно відповів, чому почав менше висміювати росіян:

"Відповідь проста. Тому що Інстаграм безбожно банить мене за все. В інших людей відбувається схоже, у них не видаляє, але кидає в бан. А в мене пости просто видаляють. Тобто я там на гачку. Саме тому і був змушений зменшити такий контент і створюю пости про собачок, дітей. Мені самому дискомфортно, якщо чесно", - відповів Анатолій Анатоліч.

При цьому Анатолій Анатоліч додав, що зараз намагається вигадати, як це виправити.

Анатоліч чесно відповів, чому почав менше висміювати росіян:

Варто зазначити, що 1 червня стало відомо, що телеведучий повернувся з Франції до України та став добровольцем будівельного батальйону "Добробат". Його родина повернулася до України на початку березня. Як зізнається славнозвісний українець, такими щасливими він давно їх не бачив.

Джерело