Астролог невпевнений, що Україна зможе повернути собі всі окуповані ворогом території 2023 року.

Астролог зробив прогноз, коли і за яким сценарієм закінчиться війна в Україні

Війна в Україні закінчиться не 2023 року – такий прогноз зробив астролог Дмитро Уранус.

Про це він написав у Мережі.

Астролог зазначив, що 7 березня завершився важкий час для мирних жителів України, але не для військових. Цей аспект найсильніше проявлятиметься до 24 березня, а також від 23 вересня до 15 грудня 2023 року. Повністю він розпадеться тільки в лютому 2024 року.

“Цей аспект не викличе критичних або непоправних подій. Так, він важкий для України, і української влади, і української економіки. Доведеться ухвалювати важкі рішення, терпіти втрати в армії. Будуть економічні проблеми і ще невеликі втрати в територіях. Але цей аспект несмертельний ні для влади, ні для держави”, – йдеться у прогнозі Урануса.

Він зазначив, що найактивніший подієвий аспект найближчих місяців – це з’єднання прогресивного Меркурія з Марсом карти України у 8 домі. Пік його впливу очікується в червні-липні 2023 року.

“Фактично це буде кульмінація війни”, – зазначив астролог.

Він віщує, що цей аспект свідчить про майбутні важкі активні бої, штурм ворожих позицій, великі втрати з обох боків. Однак Україна отримає велику військову допомогу від іноземних партнерів та стартує розвиток військового виробництва.

“Я думаю, що завдяки цьому аспекту Україні дадуть все необхідне для перемоги. Але я невпевнений, що ми повернемо всі окуповані території 2023 року”, – зауважив Уранус.

Водночас він віщує розв’язку повномасштабної війни в Україні до весни 2024 року.

“До лютого 2024 року розпадеться аспект прогресивного Меркурія в поєднанні з Марсом, який вказує на найактивнішу фазу бойових дій. Може, до весни 2024 року і буде якась розв’язка у цій війні?” – йдеться у прогнозі астролога.

Нагадаємо, за прогнозом астролога Володимира Бадіяна, кінець березня та початок квітня стануть вирішальним часом у війні. Після цього можуть початися переговори.

Джерело