Астрологи вже досить довго працюють над тим, щоб визначити, як впливають зірки на окремі знаки із Зодіакальної палітри. Зокрема, астроексперти намагаються розібратися, у якому віці різні знаки одружуються.

Хтось хоче продовжити свої пошуки, а хтось готовий влаштувати весілля в юні роки. Астрологи помітили, що найчастіше рано одружуються і виходять заміж Телець, Рак та Терези.

Про це розповів український астролог, який публікує свої прогнози у мережі YouTube.

Не хочу вчитися, а хочу одружитися: хто за знаком Зодіаку

Не хочу вчитися, а хочу одружитися: хто за знаком Зодіаку

Сузір'я Тельця

Тільцем керує Венера, тому не дивно, що земний знак схильний одружитися з молодим. З раннього віку Телець будує любов через стабільність та чуттєвість. Щасливий, коли оточений своїм будинком та сімейним життям, і, ймовірно, тому цей знак жадає довгострокових зобов'язань.

Не хочу вчитися, а хочу одружитися: хто за знаком Зодіаку

Сузір'я Рака

Якщо ви знаєте про Раки, ви, мабуть, не здивуєтеся, побачивши водний знак у цьому списку. Раки — романтики — коли вони стосунки, вони в них надовго. Вони також природжені вихователі, які ніколи не вагаючись піклуються про потреби свого партнера. Для Раку шлюб – це досвід, який найбільше нагадує будинок.

Не хочу вчитися, а хочу одружитися: хто за знаком Зодіаку

Сузір'я Терезів

Ще один знак, керований Венерою, який завершує список тих, хто, швидше за все, одружиться в молодості. Терези - це той знак, який управляє партнерськими відносинами, що пояснює, чому шлюб - це життєва мета для нього. Енергія Терезів повністю відкрита іншому, їх партнеру, з яким можна випробувати і практикувати баланс і гармонію.

Раніше повідомлялося, чекати зарплати більше не потрібно: ці знаки Зодіаку у квітні стануть справжніми багатіями.

Також, янгол-охоронець їм не потрібен: найбільші везунчики за знаком Зодіаку.

Джерело