Син міського голови Коломиї Олег Станіславський працює і не має часу прокоментувати, яким чином йому вдалося перетнути державний кордон.

Про це він розповів Суспільному.

“Не маю часу, я працюю. Дякую, до побачення”, — сказав Олег Станіславський.

Син мера Коломиї Олег Станіславський прокоментував ситуацію з виїздом за кордон. Військові — теж

Виїзд за кордон сина очільника Коломиї Богдана Станіславського прокоментував Суспільному військовослужбовець Збройних сил України родом з Коломиї Євгеній Гапич. До військової служби чоловік працював журналістом та волонтерив на підтримку армії.

“Виникає питання: а за що ми воюємо? От ми зараз відвоюємо, і я маю приїхати на “цивілку” після війни й знову воювати з такими, як Станіславський? Там воюй, потім там воюй, все життя воюй? Та я теж хочу нормально жити. Моя родина хоче нормально жити, тихо, спокійно. І знову ж: всі дивляться: “От військові прийдуть, порядок наведуть”. Та питання, коли ми приїдемо. Й чи взагалі приїдемо. Обурює. Все це обурює”, — каже Євгеній Гапич.

Син мера Коломиї Олег Станіславський прокоментував ситуацію з виїздом за кордон. Військові — теж

Ситуацію з виїздом Олега Станіславського також прокоментував політолог Олег Білоус.

“Тут іде мова про те, що він — повнолітній. І ця людина може робити все, що захоче. Його випустив не Станіславський, мер Коломиї, його випустила Державна прикордонна служба України. Питання до прикордонників”, — говорить Олег Білоус.

Суспільне надіслало запит у Державну прикордонну службу України, щоб з’ясувати обставини, за яких Олег Станіславський зміг виїхати за кордон.

Джерело