Анотаційну дошку загиблому захиснику Денису Болтяну відкрили на фасаді гімназії у с. Драгомирчани.
 
Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
 
Головний сержант 109 батальйону 10 бригади «Едельвейс» у 2014 році ще студентом став на захист України. 

«Він був тим студентом, який вийшов на Майдан Незалежності, щоб Україна мала майбутнє. Він був тим воїном, який без вагань вступив до лав Збройних сил України. Я дякую всім, хто зібрався тут. Дякую тим, хто зараз боронить нашу державу. Бажаю усім сім’ям захисників дочекатись воїнів додому», – розповідає дружина Героя Ірина. 
 
Денис спершу був добровольцем. А у березні 2016 року підписав свій перший військовий контракт. Згодом був контракт з 10-ою окремою гірсько-штурмовою бригадою, у якій він гідно ніс службу, аж до відважної смерті. 

«Попри те, що Денис був невеликого зросту і тілобудови, він перший йшов рятувати чи витягати з поля бою поранених. Він був настільки самовідданим і добрим, що ми з побратимами постійно дивувалися, наскільки людяною та щирою може бути людина. Дуже складно без Дениса. Він – воїн ще з 2014-го року. Був професійним та сміливим. Нашому взводу його дуже бракує», – ділиться спогадами побратим Іван Щасливий, боєць 109 батальйону 10 бригади «Едельвейс». 
 
Денис загинув 7 березня 2022 року під час бою у селі Слобода-Кухарська, Київської області. Указом президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на превеликий жаль, посмертно. 

«Так сталося, що з Денисом ми пересікались декілька разів. У 2014 році на Майдані, коли була боротьба з режимом Януковича. Другий раз – коли він був нагороджений у складі Карпатської Січі, тоді – Добровольчої чоти, яку очолював покійний сьогодні наш Герой Олег Куцин. Ми бачились, коли Денис отримував нагороду. Денис був справді великим патріотом, який обрав шлях військового. Я хочу ще раз завірити, що ми пам’ять збережемо. Збережемо її про всіх хлопців і дівчат з нашої громади, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. Вічна пам’ять Героям!», – підсумував Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська. 
 
Також міський голова запевнив, що громада докладе максимум зусиль, щоб увіковічнити пам’ять про подвиг усіх захисників з нашої громади. У анотаційних дошках, книжках, фільмах та Алеях Слави. Бо, окрім всього матеріального, Герої завжди житимуть у наших серцях та молитвах. 
У Драгомирчанах відкрили анотаційну дошку загиблому Герою Денису Болтяну
У Драгомирчанах відкрили анотаційну дошку загиблому Герою Денису Болтяну
У Драгомирчанах відкрили анотаційну дошку загиблому Герою Денису Болтяну

Джерело