Політичний експерт Юрій Романенко розповів про те, що щоденні вильоти Міг-31 із Кинжалами з Білорусі порушують повітряний простір України та призводять до значних економічних збитків для країни.

Він вважає, що Україна має попередити Білорусь та припинити ці вильоти.

“Щодня Білорусь нервує Україну злетами Міг-31 з Кинджалом. Це завдає величезних збитків Україні, тому що повітряна тривога призводить до припинення економіки. А таких повітряних тривог щодня кілька. Тобто Білорусь завдає прямої шкоди Україні. Я думаю, Україна має попередити РБ, що вильоти МІГ-31 мають припинитися. Загалом», - пише Романенко.

Білорусь завдає величезних збитків Україні, - експерт

Він пропонує Україні бити аеродромами на випередження, щоб захистити свою територію. Романенко вважає, що це єдиний спосіб змусити Білорусь припинити свої агресивні дії.

“Бо Білорусь спочатку є агресором. Тому Україна може бити її аеродромами на випередження, як зараз по Криму. Звичайно визнавати це не треба, як Білорусь не визнає, що її армія бере участь в окупації України. І тоді все буде чесно. Білорусь типу не агресор, а Україна не б'є по аеродромах”, - пише Романенко.

Джерело