У Чернігові військові територіальної оборони й оперативного командування «Північ» змагалися у п’яти видах спорту. До п’ятої річниці створення 119-ї окремої бригади територіальної оборони провели спартакіаду серед військових.

Грали у футбол, волейбол, теніс, шашки та змагалися у гирьовому спорті.

"Хтось приходить з війни в різному стані, а хтось – в поганому психологічному стані, а хтось – в моральному. Ми вирішили, що краще сьогодні проводити такі змагання, які трошки б давали можливість відійти від того страхіття, яке є сьогодні, в тому числі і Бахмуті", – розповів капітан команди Іван Чаус.

У Чернігові військові змагались у п’яти видах спорту

Змагалися чотири команди територіальної оборони й дві команди бійців оперативного командування "Північ".

"Я кадровий офіцер, пішов напередодні війни, а тому був з самих перших днів разом з усією командою територіальної оборони у зеленому гаю одержували зброю, видавали зброю, і йшли у перших рядах. Прості чернігівці просто вийшли на захист своїх сімей, це саме головне", – сказав боєць територіальної оборони Петро.

Спартакіаду приурочили до п’ятої річниці створення 119-ї окремої бригади територіальної оборони. Від 24 лютого 2022 року лише за два дні до лав територіальної оборони стали біля чотири тисячі чоловіків.

"Виконували бойові завдання на всіх напрямках міста Чернігова, Чернігівського району, починаючи від Ріпок. Я є ряд підрозділів, які виконують завдання на сході нашої країни. Це – напрямок Бахмуту і напрямок Соледару і там виконують обов’язки", – розповів командир 119-ї бригади територіальної оборони Олексій Висоцький.

Участь в змаганнях взяли близько 150 військовослужбовців.

"Спорт завжди допомагає військовим, це показує силу духу, цілеспрямованість, люди відволікаються, адже, довго сидять в окопах, а так ти на час повертаєшся до мирного життя і хоч на час забуваєш про все інше, – сказав боєць територіальної оборони Олексій.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Читайте також

"Дорога життя" через Десну: як чернігівські волонтери на човнах доставляли речі та евакуйовували людей під обстрілами

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело