Протягом двох днів понад 130 дітей із Сум та Охтирки, Тростянця та Миколаївки змагались за медалі турніру “Україна єдина”. 24 березня відбулись матчі за місця у підсумковій турнірній таблиці.

Семен Шапран - капітан команди сумського футбольного центру “Барса” 2012 року народження. 23 березня його команда виборола перше місце у групі й сьогодні боролась за медалі турніру. У першому матчі перемоги КДЮСШ “Суми” (5:0) і тепер готуються до поєдинку.

“Ми мало займаємо перші місця. Ми займаємо лише другі, треті”, - розповів Семен Шапран.

У Сумах відбувся футбольний турнір

У фіналі команді Семена протистояла команда “Барса” 2011 року народження, яка до цього з рахунком 4:1 перемогла КДЮСШ “Суми”. Капітан команди Максим Горенко зазначив, що гра буде важкою, проте з вірою у перемогу.

“Буде напружена гра. Але будемо сподіватися, що буде перемога”, - поділився відчуттями капітан команди ФЦ "Барса"-2011 (м.Суми) Максим Горенко.

Тренери “молодшої” “Барси” перед матчем коментувати гру не захотіли. А от тренер “старшої” на питання за рахунок чого його команда досягатиме перемоги був небагатослівним.

“За рахунок гри. - Все? - Да”, - коротко відповів тренер команди ФЦ “Барса”-2011 (м.Суми) Володимир Кравчук.

У фінальному поєдинку, у якому зустрілись дві команди футбольного центру “Барса” 2011 та 2012 років народження перемогу святкували старші юнаки. Команда 2011 року народження у ворота суперника у першому таймі забила шість “сухих” м’ячів. Другий тайм завершився з рахунком 2:1, а гра в цілому - з рахунком 8:1.

“Золото” турніру “Україна єдина” у підсумку виграла команда “Барса” 2011 року народження, “срібло” - 2012-го. З “бронзою” завершила турнір команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Суми”. На місцях із четвертого по дев’яте розташувались команди ДЮСШ “Охтирка”, ДЮСШ “Тростянець”, “Ніка” з Сум, ДЮСШ імені Масалітіна з Миколаївки, та сумські КДЮСШ “Суми”-2 і “Ворон”.