Співачка MamaRikа в інтерв'ю ютуб-програмі Gloster FM розповіла про участь у проєкті «Фабрика зірок» та зізналася, що Таїсія Повалій спеціально занижувала бали українським артистам та підсужувала росіянам.

За словами співачки, в 2012 році Повалій працювала в журі телешоу «Фабрика зірок. Росія-Україна», який знімав пропагандистський Перший канал.

MamaRika розповіла, як Повалій принижувала співаків з України на «Фабриці зірок» у Москві

«Я її не сприймаю і зараз за все, що вона зробила. Ще тоді, коли в Україні вона вважалася артисткою, ми думали, що вона наша. Вибачте, це створіння сиділо в журі і нас мочило. Своїх українських артистів. Логічно, якщо ти наша, то ти своїх підтримуєш усіма силами. А вона нам ставила 1-2 бали. Вона нас зливала, бо їй сказали це робити. Продажне створіння –  я не можу себе стримати», – сказала співачка.

За словами артистки, вона навіть підходила до чоловіка Повалій Ігоря Ліхути, однак це не дало результату. «Час розставив все на свої місця, де вона зараз, ти знаєш. Вона нас мочила жорстко, я потім підходила до її чоловіка Ліхути і говорила: «що ви творите, у вас совість є, ми свої». Ми скандалили», – додала MamaRika.

Раніше «Главком» писав, що Повалій заявила, що Путін позбавить світ від нацизму, з яким вона «безпосередньо зіткнулася».

Джерело