Щороку в цей день громада села з вдячністю згадує тих, хто віддав життя і поліг в боротьбі за незалежність України.

Вже доброю традицією стало у другий день Зелених свят у селі Рівня, що на Рожнятівщині відправляти поминальну панахиду на символічній могилі січових стрільців, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Місцевий парох о.Михайло Сомиш відправив панахиду, а наймолодші жителі Рівні – діти, у віршах згадали про славну історію українського народу і її захисників. Сільські активісти Іван Стефанів та Марія Бойко декламували вірші про героїв сьогодення. А учасники художньої самодіяльності села спільно з громадою виконали патріотичні пісні.

Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото)

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх полеглих борців за незалежність України. З сумом та молитвою на устах згадували рівнянці односельчанина Михайла Ковальчука, який у січні цього року загинув під Бахмутом.

Насамкінець староста села Наталія Шевчук побажала швидкої перемоги Україні над агресором і закликала громаду не забувати про тих, хто поліг у боротьбі за нашу свободу.

Мар’яна ЛОКАТИР

Також читайте, що на Франківщині переселенець більше року тиняється по лікарнях і шелтерах

Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото) Не забувати тих, хто загинув: на Рожнятівщині відправляли панадиху та читали вірші (фото)

Джерело