Речник Повітряних сил Юрій Ігнат прокоментував можливість відкриття Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького. Він наголосив, що після цього росіяни можуть обстріляти його, а у ЗСУ немає можливості прикрити його ППО через обмежені ресурси.

Про це 8 червня він сказав в етері телемарафону.

Юрій Ігнат наголосив, що російські терористи обстрілюють великі міста на заході України, а тому аеропорт може опинитися під ракетним ударом або його спробують атакувати іранськими дронами.

"А як давно по Львову прилітало?" - Ігнат прокоментував можливість відкриття аеропорту

"Як давно по Львову прилітали "шахеди" чи крилаті ракети, чи по Тернополю, чи по Хмельницькому? Я думаю, відповідь у цьому. Якщо противник розуміє, що в Україні є функціонуючий аеропорт, вони будуть у ньому вбачати потенційну ціль, яка може постачати західне озброєння", - сказав він.

Речник Повітряних сил ЗСУ наголосив, що в України зараз недостатньо систем ППО, які могли б надійно прикрити цивільні аеропорти. Він додав, що зараз пріоритет - це військові аеродроми.

"Ми бачили аеродром "Кропивницький" минулого тижня. А ще перед тим аеродром "Старокостянтинів". Ворог буде бити туди. Тому питання аеродромів важливе, але треба їх чимось захищати. Системи, які ми отримуємо від партнерів, не є в достатній кількості сьогодні в державі. А захищати нам є що. Це об’єкти критичної інфраструктури, гідротехнічні споруди. Потрібно забезпечувати потужний захист аеродромів", - сказав Ігнат.

Нагадаємо, раніше голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомляв про можливість відкриття львівського аеропорту.

Читайте також:

  • Експерт спрогнозував, до яких ще терактів росіяни можуть вдатися в Україні
  • "Боровся за краще майбутнє": український боєць загинув, рятуючи жителів затопленої Херсонщини (фото)
  • Пєсков розповів, чи поїде Путін на затоплену Херсонщину та цинічно збрехав про "допомогу" потерпілим

Джерело