Полтава одна із п’яти міст України, які отримали спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності. Під час цього тижня організовують заходи, щоб спонукати людей використовувати альтернативні види транспорту. Про це Суспільному розповів заступник директора комунальної організації "Інститут розвитку міста" Олексій Довгаль.

Що таке Європейський тиждень мобільності

Під час Європейського тижня мобільності, який влаштовують з 16 до 22 вересня, "Інститут розвитку міста" організовує заходи, які популяризують відмову від автотранспорту та заохочують використовувати, зокрема, велосипеди, самокати або громадський транспорт.

"2022-го року ми відкрили рекреаційний маршрут Полтава-Ковалівка. Ми його розробили, проїхали. Буде встановлено, сподіваюсь, на Південному вокзалі стенд цього маршруту, щоб кожен велосипедист або пішохід мали можливість переглянути його і спробувати його подолати. Проводили день без автомобіля. Можна було їхати або тролейбусом, або самокатом, або велосипедом. Був у нас захід «Велосипедом на роботу», де усі охочі, хто їхав на роботу велосипедом, мав можливість заїхати до кав’ярні та отримати безкоштовну каву", – розповів заступник директора комунальної організації "Інститут розвитку міста" Олексій Довгаль. Які міста отримали відзнаку

За словами Олексія, відзнаку отримали та передають між п’ятьма українськими містами: Полтавою, Ужгородом, Львовом, Кам'янець-Подільським та Черніговом.

Полтава отримала спеціальну відзнаку Європейського тижня мобільності: що це

На Facebook-сторінці "Інституту розвитку міста" зазначили, що відзнаку вручили українським містам, які попри повномасштабне російське вторгнення популяризують мобільність і взяли участь у заходах разом з іншими європейськими містами.

Відколи у Полтаві організовують Європейський тиждень мобільності

У Полтаві такий тиждень влаштовують із 2021-го року. Таку відзнаку отримали вперше, зазначив заступник директора комунальної організації "Інститут розвитку міста" Олексій Довгаль.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Джерело