Вдруге поспіль на титул претендуватиме норвежець Рууд.

На чоловічому турнірі Ролан Гаррос добігли кінця півфінальні матчі. У другому поєдинку ігрового дня фіналіста визначали норвежець Каспер Рууд та німець Александр Звєрєв.

Першу путівку до фіналу здобув дворазовий чемпіон турніру Новак Джокович. За підсумками чотирьох сетів серб здолав чинного лідера світового рейтингу, іспанця Карлоса Алькараса та всьоме гратиме вирішальний матч у Парижі.

Визначено пару фіналістів чоловічого Ролан Гаррос: результат другого півфіналу

Рууд у разі перемоги повторював свій минулорічний рекорд. Тоді норвежець зупинився за крок від титулу, програвши Рафаелю Надалю в трьох сетах. Натомість Звєрєв ще ніколи не виходив до фіналів Відкритого чемпіонату Франції, хоча втретє в кар'єрі змагався в 1/2-й.

Як пройшов матч Рууд перевершив Звєрєва на чужій подачі в першому сеті — два брейки проти одного. Наступна партія виявилася найдовшою в матчі — тривалістю 50 хвилин. Цього разу на двох суперники оформили лише один брейк: Рууд у сьмомому геймі "під нуль" прийняв подачу 22-го сіяного німця. Останній сет Звєрєв розпочав з подвійної помилки на брейкпойнті суперника. Рууд домінував на корті всю партію — німець вперше з березня програв сет із рахунком 0:6. Ролан Гаррос. Півфінал

Каспер Рууд (Норвегія, 4) — Александр Звєрєв (Німеччина, 22) — 3:0 (6:3, 6:4, 6:0)

Що означає результат Рууд вдруге поспіль гратиме у фіналі Ролан Гаррос. Та претендуватиме на дебютний титул на рівні тенісних мейджорів. На п'яти останніх турнірах Грендслем Рууд вийшов у три фінали: двічі — на Ролан Гаррос й одного разу — на US Open (2022 року поступився у фіналі Алькарасу — 1:3). Каспер уп'яте гратиме проти Джоковича. Ще жодного разу йому не вдавалося перемогти Новака — чотири поразки з вересня 2020 року.