Телеведуча Маша Єфросиніна на початку своєї кар'єри могла похизуватися пишними формами.

Однак сама зірка була дуже незадоволена своїм зовнішнім виглядом та постійно намагалася знайти шлях, як схуднути. Одного разу ведуча навіть завітала на сеанс кодування, на якому обіцяли назавжди позбавити бажання переїдати.

"Мені було десь 21 рік. Я побачила оголошення "Кодую від зайвої ваги", тобто ти приходиш, тебе закодували і нібито вона починає танути на тобі. Я прийшла, стоять шість крісел і на них сидять люди у разів п'ять-шість більші за мене. Нам усім одягли шапочки з ремінців. І тут вийшла головна "жриця", вона була схожа на героїню з "Родини Аддамсів". Вона проходила, обирала когось поглядом і кричала: "Ти більше ніколи не хочеш їсти" і всі люди відключалися", - розповіла Маша у своїй програмі з Олею Поляковою "Дорослі дівчатка".

Маша Єфросиніна пригадала, як намагалася закодуватися від зайвої ваги

Маша також сподівалася на подібний результат, однак навіть завершити сеанс кодування їй не вдалося. Ведучу просто вигнали з зали та повернули кошти.

"Я сиділа і чекала, коли ж воно торкне, а воно не торкало. Мені хотілося розсміятися. Вона кричала мені: "Ти не хочеш їсти глютен, тістечка", а я просто сиділа і думала, що робити. І коли всі ці люди лежала у відключці, вона мені так сказала: "Йди звідси! Йди звідси, гроші на виході повернуть". Це така була х*рня, такий розводняк", - поділилася Маша.

Пізніше зірці все ж вдалося скинути зайві кілограми завдяки правильному харчуванню та здоровому способу життя. Зараз Маша активно займається спортом та пильно слідкує за продуктами, які включає у свій раціон. Раніше сайт ТСН.ua розповідав, кому ще з відомих зірок вдалося схуднути до невпізнаваності.

Читайте також:

  • Наталка Денисенко після трагедії в родині вийшла на зв'язок із шанувальниками
  • Аліна Гросу розповіла, з ким зустріла 28-річчя у США та на що витратила гроші замість святкування
  • Потап поділився свіжим фото з Каменських із Києва і розповів, що вони роблять під час тривог

Джерело