Поліцейські встановили, що злочинну діяльність організував 55 – річний мешканець с. Виноград, що в Коломийському районі, а його спільником був 38-річний мешканець Чернівецької області. За свої “послуги” вони отримували від призовників 4 тисячі доларів.

Організатори перевозили військовозобов’язаних чоловіків до одного із населених пунктів у Верховинському районі. Звідки на автомобілі перетинали кордон високогір’ям Карпатам, поза прикордонними пунктами пропуску.
При спробі перетину кордону з черговим “ухилянтом” поліцейські зупинили транспортний засіб, яким керував мешканець Чернівецької області.
При огляді транспортних засобів зловмисників виявлено та вилучено свідоцтво про реєстрацію автомобіля, понад 6 тисяч доларів, мобільні телефони, банківські карти, навігатор.
Під час проведення обшуку в помешканні 55-річного організатора оборудки поліцейські виявили та вилучили також паспорт громадянина рф, який належить чоловіку та 11 предметів, схожих на набої до вогнепальної зброї.
Обом фігурантів затримали на місці в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
Слідчі уже оголосили чоловікам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України)Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід – тримання під вартою.
На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО На Прикарпатті викрили канал незаконного перетину кордону: двом організаторам оголосили підозру. ФОТО

Джерело