Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна у новому випуску "Дорослі дівчата" відверто розповіла про свої комплекси.

Маша не приховує, що одним з найбільших її комплексів є заява вага. За словами ведучої, вона від природи була стрункою та з ідеальними форами. Проте все пішло шкереберть, коли майбутня зірка у 19 років приїхала з рідної Керчі навчатися до Києва:

"Я поїхала вступати до університету. Я залишилася сама в Києві, у мене не складалося з друзями. І оце моє життя в Керчі ,таке гарне рожеве, сповнене любов'ю всіх навколо, воно звужується, спресовується до життя в малесенькій кімнатці, без друзів, без батьків. Єдиним моїм другом стала їжа. Я за перші півроку роз'їдаюся. Все, що я знала, як посмажити картоплю. І от в мене була смажена картопля, мама мені ще передавала мішками горіхи грецькі. І щовечора я їла, їжа була моя єдина насолода. Я за півроку набираю кілограм 8, або 10. І приїжджаю на перші канікули додому, і мої батьки були шоковані. Тато мій каже: "Боже, яка ти стала здоровезна". Так почався відлік того, як я перестала бути цією ідеальною, неймовірно привабливою дівчинкою в своїх очах", - розповіла Єфросиніна.

Маша Єфросиніна розповіла, як набрала свою екстремальну вагу і як кодувалася від неї

Далі, пригадує зірка, вона стала ведучою ранкового шоу "Підйом", у неї сталися гормональні стреси і вона набрала ще більше. Єфросиніна зізналася, що робила клізми, клала грілки, пересиділа на всіх можливих дієтах і пила спеціальні пігулки. Маша настільки комплексувала через зайві кілограми, що навіть пішла на кодування:

"Кодувалася від зайвої ваги. Мені був десь 21. Побачила об'яву "Кодую від зайвої ваги". Я приходжу, стоїть шість крісел. В кожному сидять люди, які в 5-6 разів більше за мене. Мені видають стільчик. І нам усім такі шапочки одягають з ремінців, ніби нам будуть шокотерапію робити. Виходить головна жриця, кодувальниця. Вона схожа на з "Сімейки Аддам". І каже кожному, що він не буде їсти те і те. Я думаю, коли вона мене торкне… А воно не торкає. Я дивлюся на неї, а мені дуже смішно. І поки всі у відключці, вона мені каже: "Йди звідси, гроші повернуть на виході". Я кажу: "Добре, я пішла", - пригадала Єфросиніна.

Й хоча з часом Маші вдалося повернути бажані форми, вона зізнається, що й досі, коли дивиться на себе в дзеркало, бачить зайві кілограми.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, кому ще з зірок вдалося екстремально схуднути.

Читайте також:

  • Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину у медовий місяць
  • Мама Вєрки Сердючки жорстко потролила ситуацію з акулою, яка з'їла росіянина у Єгипті
  • Аліна Гросу назвала суму, яку передала на допомогу постраждалим через підрив Каховської ГЕС

Джерело