Мама Вєрки Сердючки, акторка Інна Бєлоконь відреагувала на новину про те, що у Єгипті акула з'їла російського туриста.

Так, на сторінці в Instagram Бєлоконь, яка грає маму Сердючки, розмістила кумедний мем. На ньому Врєка разом з мамою сидять на надувному "банані" у вигляді акули десь посеред водоймища. При чому, замість голови у "мами" Сердючки – морда акули: "Мамо, ви задачу понялі?!" – такий текст супроводжує мем.

Своєю чергою, підписники сторінки Бєлоконь відреагували на цей мем смайликами у вигляді усмішок: "ви неперевершені, як завжди", "Не дарма вас, мамо, на акули водили в Барселоні", "мамо, ви як завжди, на всі 100%".

Мама Вєрки Сердючки жорстко потролила ситуацію з акулою, яка з'їла росіянина у Єгипті

Нагадаємо, що днями у Єгипті, місто Хургада акула напала та з'їла чоловіка неподалік від берега. Жертвою акули став російський турист, який мешкав у Хургаді декілька місяців. Чоловік разом з дівчиною плавали близько берега, як раптом на нього напала акула. Дівчині це дало змогу втекти від риби і встигнути доплисти до берега. За попередньою інформацією, жертвою акули став 23-річний Володимир Попов з Архангельської області. Нещодавно родина хлопця придбала квартиру та оселилася в житловому комплексі "British Resort" у Хургаді.

Читайте також:

  • Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину у медовий місяць
  • Позашлюбний син Сергія Шойгу з РФ втік до Туреччини і виявився "ванільним" співаком у червоній шубі та намисті
  • Євген Кошовий прокоментував відео 15-річної доньки у TikTok під музику російських артистів

Джерело