Тернопільська активіст та волонтер Ольга Данченко на своїй сторінці у фейсбуці розповіла про ситуацію, яка склалася та чимало її здивувала. Зокрема повістки прийшли українським чоловікам, які вже воюють на фронті.

У поштовій скриньці вона знайшла повістки для тих чоловіків, які вже більше року на передовій і відразу поспішила звернутися з представниками територіальних центрів комплектування, і вони їй пояснили, чому виникла така ситуація. 

Виявилося, що ТЦК не має спільної бази даних, у якій було б зібрано інформацію з усієї України. Часто також військовозобов'язані закликаються до Збройних Сил не за місцем реєстрації – тобто звертаються до того військкомату, в якому вони не стоять на військовому обліку.

"Так, як хлопці призивалися не через тернопільське військо, то просто військо не знає, де вони є і відповідно автоматично вважає, що їх треба призвати до армії", – констатувала Ольга.

У коментарях користувачі мережі обурилися через ситуацію. Багато хто також припускав, чому повістки надходять повторно - пояснення ТЦК багатьом не сподобалося:

"Ну, депутатських, модних та інших із блакитною кров'ю не закликають, так що це логічно що закликають повторно, там же документація не ведеться", "Бази даних немає, тому що втратили?!!! Маразм! Мозки та совість вони втратили!" , "У Львові теж таке відбувається. Людей службовців рік подають у розшук як тих, що ухиляються", "Потім скажуть ти не захищав Україну, тебе в базі немає".

Останні новини України:

Джерело