В обласному ТЦК наголосили, що дитині повістку ніхто не вручав.

“Повістка” 8-річній дитині в Рівному: в ТЦК пояснили, що насправді сталося

Після появи скандальної інформації про те, що начебто у Рівному працівники ТЦК вручили повістку 8-річній дитині, батько якої вже майже півтора роки служить у війську, стали відомі нові подробиці цього випадку.

Ситуацію для ТСН.ua прокоментувала речниця Рівненського обласного ТЦК Тетяна Камерістова.

“Коли почалось повномасштабне вторгнення ворога, цей чоловік, про якого йдеться, прийшов в інший ТЦК (не за місцем реєстрації) і був призваний з нього. До нас ця інформація тоді не надійшла. Військові частини часто не мають часу повідомляти нас”, – розповіла Камерістова.

За її словами, насправді мало місце не вручення повістки дитині, а записування номеру телефона на повістці з проханням, щоб мати дитини зателефонувала до ТЦК.

“Щодо ситуації, яка склалась, можна сказати наступне: військовослужбовці ТЦК, виконуючи свої обов’язки, прийшли з повісткою за адресою, де прописаний цей чоловік. Двері відчинила 8-річна дитина, яка була вдома сама. Дитина сказала, що тато служить. На повістці наш працівник написав свій номер телефону для того, щоб дружина цього громадянина передзвонила. Це було зроблено для того, щоб дізнатись від жінки, з якого часу та в якій частині служить її чоловік, та внести ці дані в облікові записи. Тобто дитині був переданий записаний номер телефону. Але мати дитини виклала все це в Telegram”, – розповіла речниця Рівненського ОТЦК.

Джерело