Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька після свого приголомшливого схуднення на 20 кілограмів намагається триматися у формі. 

Зараз зірка дотримується правильного харчування, а також активно займається спортом. Однак, як поділилася Олександра, не усіх зайвих кіло вдається позбутися шляхом тренувань, тож вона вирішила спробувати ін'єкції.

У сторіз в Instagram співачка показала, як довірилася косметологу та вирішила зробити собі уколи краси, а саме вколоти ліполітики. Як відомо, такі препарати мають розщеплювати жирові клітини на певних ділянках тіла та обличчя.

Олександра Заріцька показала, як намагається схуднути за допомогою уколів краси

"Є такі зони, які реально дуже важко прибираються, тому сьогодні ми проколемо деякі діляночки і вони ніколи більше не повернуться до мене", - розповіла Заріцька. 

На відео косметолог зробила виконавиці уколи у живіт та боки. За словами Олександри, робити процедуру зовсім неболяче. Однак співачка дуже закликає своїх підписників довіряти подібні втручання лише досвідченим лікарям, аби уникнути небажаних ускладнень та не нашкодити собі. 

Читайте також:

  • Маша Єфросиніна розповіла, як набрала свою екстремальну вагу і як кодувалася від неї
  • Ексдружина Дзідзьо захопила стрункою фігурою у сукні з екстремальним розрізом
  • Даша Квіткова зачарувала грайливою фотосесією в образі ляльки Барбі

Джерело