Після того, як закон вступить у дію військовослужбовці матимуть до 40 днів відпустки

Верховна Рада під тиском фракції "Європейська Солідарність" проголосувала за збільшення відпусток військовим. Тепер військовослужбовці мають 30 днів відпустки на рік і додатково 10 днів за сімейними обставинами.

Відпустка може бути надана частинами тричі на рік за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності бійців. Законопроєкт №9378 підтримали 270 народних обранців.

Під тиском

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Про ухвалення у Facebook написала народна депутатка Вікторія Сюмар.

"30 днів відпустки військовим – бути! Мій респект сьогодні Олексію Гончаренку. Він ставив на підтвердження кожну поправку в усіх законопроєктах, аж поки монобільшість таки не погодилася розглянути справді важливий проект, той, що важливий для мільйонів героїв і їх родин", – зазначила вона.

Вона переконана: "30 днів відпустки за найважчу роботу в світі – це справедливо! Проголосували під нашим тиском. Було нелегко, але це точно те, за що варто було боротися".

"Тільки що Верховна Рада проголосувала закон про збільшення відпусток військовослужбовцям. 30 днів замість 10 днів! 30 днів і ще плюс 10 днів за сімейними обставинами, не враховуючи часу на дорогу. Це законопроєкт за який я боровся декілька місяців", – зазначив Гончаренко.

Нагадаємо, 30 травня законопроєкт про збільшення відпусток для військових був ухвалений за основу.

Дивіться також відео: "Бачимо, абсолютно, по бюджету, кошти є": Геращенко про додаткові виплати військовим.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело