З території Херсонської та Миколаївської областей, які знаходяться під контролем України, евакуйовано вже понад три тисячі людей.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

"На окупованій території лише на деяких ділянках вдається допомогти людям: російські терористи роблять усе, щоб жертв катастрофи було якнайбільше", - сказав Зеленський.

З Херсонщини та Миколаївщини вже евакуйовано понад три тисячі людей — Зеленський

Він заявив, що російські загарбники продовжують обстріли навіть тих місць, де проводиться евакуація населення. Росія не надала жодної допомоги людям на окупованих територіях, яка була б не направлена на пропаганду.

Президент підкреслив, що за все це повинна бути окрема, справедлива й жорстка відповідальність російської держави і російського керівництва. 

"І міжнародні організації повинні працювати там, де ми ще не деокупували наші території. Кожне життя важливе – уся Херсонщина, увесь Південь. Кожне місто й село. Ми будемо робити все можливе, все неможливе, щоб допомога надійшла всім нашим людям", - сказав Зеленський.

Крім того, президент також подякував рятувальникам, військовим, поліцейським, місцевим громадам та міжнародним організаціям, які допомагають долати наслідки російського терористичного акту.

"Дякую кожному й кожній, хто допомагає рятувати в зоні катастрофи і людей, і тварин, і життя загалом. Дякую журналістам, які поширюють правду та розповідають світу історії людей, що постраждали", - заявив Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що російські загарбники при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції

Крім того, ми раніше інформували, що премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Росія несе пряму відповідальність за підрив греблі Каховської ГЕС і Кремль обовʼязково за це відповідатиме.

Читайте також:

  • Після підриву Каховської ГЕС до одного із сіл Миколаївщини повністю відрізані шляхи
  • Ночують просто неба на валізах: як живуть люди на затопленій території Миколаївщини (фото, відео)
  • Росія вже усвідомлює свій відступ з Криму: польський політик про підрив Каховської ГЕС

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело