Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки.

Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю журналісту Андрію Цаплієнку в ефірі всеукраїнського телемарафону.

"Що стосується російських окупантів, вони мають втрати. Справа в тому, що вони не розраховували, що саме в такий спосіб буде відбуватися підтоплення тих територій. За їх розрахунком, воно мало відбуватися зовсім в інший спосіб, і їх частини не мали б постраждати. Але не мають розуму, не розуміють, як воно працює, як впливає на ті чи інші процеси. Не був розрахований цей вибух, і сталося так, що стихія накрила в тому числі і російських окупантів", - заявив Данілов.

Данілов розповів, як окупанти прорахувалися з підривом Каховської ГЕС

За його словами, в росіян "є і людські жертви, і втрати техніки і багатьох інших речей".

"Те, що вони готувалися - цілком зрозуміло, але вони не очікували, що такі наслідки будуть зокрема і для них. Вони хотіли це зробити, щоб запобігти нашому контрнаступу, вони вважали, що він буде відбуватися саме на Херсонському напрямку", - пояснив секретар РНБО. 

Нагадаємо, що російські окупанти після знищення Каховської ГЕС повністю провалили евакуацію людей з лівого берега Херсонщини.

СБУ оприлюднила докази того, що Каховську ГЕС підірвали росіяни. Своєю чергою, президент РФ Володимир Путін традиційно намагається зняти з себе провину за теракт та перекладає її на Київ.

Читайте також:

  • У Мережі показали, як виглядає Каховське водосховище після знищення дамби: відео
  • Ночують просто неба на валізах: як живуть люди на затопленій території Миколаївщини (фото, відео)
  • Росія вже усвідомлює свій відступ з Криму: польський політик про підрив Каховської ГЕС

Джерело