Петровський "Інгулець" і черкаський ЛНЗ зіграли внічию у першому матчі плейоф за право грати в українській Прем'єр-лізі (УПЛ) у сезоні-2023/24. Поєдинок на стадіоні "Інгулець" у Петровому завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм минув без забитих м'ячів. На самому старті другої половини зустрічі Владислав Клименко вивів господарів поля уперед.

Однак втримати перемогу "Інгулець" не зміг. На 57-й хвилині гості відігралися – пенальті реалізував Іван Тищенко.

"Інгулець" і ЛНЗ не визначили сильнішого в першому матчі плейоф за право грати в УПЛ (відео)

Більше в цьому матчі голів забито не було. Матч-відповідь між ЛНЗ та "Інгульцем" відбудеться у середу, 14 червня. Початок – о 15:00.

Зазначимо, що іншу путівку до елітного дивізіону розіграють запорізький "Металург" та рівненський "Верес".

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону з УПЛ вилетіли два найгірші клуби – "Львів" і "Металіст". Їхні місця посядуть дві найкращі команди Першої ліги – київська "Оболонь" і житомирське "Полісся".