У вагоні, побудованому лише 2021 року, у фірмовому нічному експресі №7/8 Київ-Чернівці пасажири зіткнулися з проблемою. Зокрема, там не працював кондиціонер та туалет. Але це не всі проблеми цього вагону. Про це детальніше розповів на своїй сторінці у Фейсбук Максим Сич.

Новий потяг

Чоловік поскаржився, що у вагоні не працює кондиціонер; не працює туалет; у купе сильний сморід від каналізації; в туалеті немає води, щоб помити руки і випадає світильник. Тобто скрізь стоїть розруха.

Новий потяг

При цьому квитки коштують недешево — за подорож Івано-Франківськ-Чернівці-Івано-Франківськ (туди/назад) пасажир заплатив 734 гривні. Вартість повного маршруту з Києва до Чернівців – 904 гривні.

Новий потяг

"Вагон побудований у 2021 році. Як можна було рознести його настільки? Відповідь звичайно очевидна — погане обслуговування + (припускаю) не дуже якісне виробництво всіх систем роботи вагона. На війну списувати це не треба. Ця проблема зовсім не нова", — обурюється Максим Сич.

Новий потяг

При цьому інших можливостей доїхати залізницею з Івано-Франківська до Чернівців немає. До всіх "принад" подорожі в цьому поїзді додаються ще й пасажири без квитків, яких пускають провідники.

Останні новини України:

Джерело