Лише одна команда грала на цій стадії чемпіонату світу раніше.

Чемпіонат світу-2023 з сокки виходить на вирішальні етапи. Упродовж змагального дня в суботу, 10 червня, були проведені останні матчі 1/8 фіналу та зіграли усі чвертьфінальні поєдинки.

Серед матчів 1/4 фіналу була гра України проти Бразилії – чинного чемпіона турніру. Збірна України, яка вдруге в історії дійшла до 1/4 фіналу, змогла вибити бразильців: нічия в основний час та перемога в серії булітів.

Визначилися усі півфіналісти чемпіонату світу з сокки та сформовані пари: результати 1/4 фіналу

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор ЧС-2023 з сокки в Україні. Дивіться прямі трансляції тут.

Виліт Бразилї означає, що чемпіоном світу з сокки стане нова команда. А щодо України, то це перший вихід у півфінал для синьо-жовтої команди.

Загалом у чвертьфіналах були одразу дві серії булітів. Крім матчу України, вона відбулася у матчі Казахстан – США, де перемогли казахстанці після п'яти ударів. І лише один розгромний рахунок у чвертьфіналах – Мексика перемогла Грецію з рахунком 4:1.

ЧС-2023 з сокки: результати 1/4 фіналу Хорватія – Словенія 1:0 Бразилія – Україна 1:1 (по булітах – 0:2) Мексика – Греція 4:1 Казахстан – США 1:1 (по булітах – 2:1) Що означають ці результати 1/4 фіналу Україна, Мексика та Хорватія – уперше в історії вийшли до півфінальної стадії турніру. Казахстан удруге поспіль дійшов до півфіналу, на ЧС-2022 казахстанці зрештою здобули "срібло". До півфіналу вийшли представники лише двох груп: Хорватія та Мексика грали в одному квартеті, також разом у групі грали Україна та Казахстан. Пари та розклад 1/2 фіналу ЧС-2023 з сокки 12:00. Україна – Хорватія 13:15. Мексика – Казахстан 19:00. Матч за третє місце 21:00. Фінал

Усі матчі у боротьбі за медалі чемпіонату світу з сокки відбудуться в неділю, 11 червня. Усі матчі будуть показані наживо на сайті Суспільне Спорт, а також матчі України – на місцевих телеканалах Суспільного.