Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі на головній сцені.

Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим артистам представити країну на всю Європу. Після перемоги на "Євробаченні-2004" Руслана вже мала змогу гучно заявити про себе.

"Руслана — легенда "Євробачення". Але в той же час Руслана — той артист, який мав найбільшу можливість промотувати Україну і себе як артиста в минулих роках на "Євробаченні". Руслана була широко представлена 2005 року, плюс у 2017 році у неї був такий найжирніший шматок ефіру, тому що це інтервал акт у гранд-фіналі. Це час суперзірки. Моє бачення було в тому, щоб показати нові обличчя України, нові риси", - пояснив Нєнов в інтерв'ю для YouTube-каналу конкурсу в Україні.

Герман Нєнов зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

Окрім того, режисер дав чітке роз'яснення, за якими критеріями обирали артистів для виступу у Ліверпулі. Зокрема, він розповів про участь Марії ЯремчукALYOSHA та OTOY. Герман наголосив, що кожен з них розповідав про свій особистий біль та дав шанс українцям ще раз заявити про свою трагедію.

"Коли ми обирали артистів, це була чесна історія. Номер ALYOSHA — історія біженців. Вона вийшла і прокричала свій біль на сцені. Її чоловік зараз у ЗСУ, вона вимушено іммігрувала до США з дітьми, стояла в чергах на кордонах. Так само і Марія Яремчук. Європейці - дуже емпатичні. Факт того, що представниця України на "Євробаченні" заспівала пісню свого батька і це потрапило у ЗМІ, активно обговорювалося. Що це дуже символічно. Ніби фани плачуть від того, що дочка співає пісню свого батька. Сам момент символізму чіпляє. OTOY у цьому контексті також невипадковий вибір. Це була стратегія і вона спрацювала. Бо, коли писали про брата OTOY, який загинув і не вийшов з Азовсталі, світ ще раз згадав про цю трагедію. Цей номер важливий з точки зору культурної дипломатії", - пояснив Нєнов.

Нагадаємо, що скандал навколо співачки Руслани та "Євробачення-2023" розгорівся після того, як співачці не дали номер на сцені у Ліверпулі. Зірка з'явилася на екранах глядачів під час виступу переможця "Євробачення-2010" Дункана Лоренса - її  показали на відео з Києва, де вона у натовпі стояла з прапором на тлі "Золотих воріт" усього декілька секунд.

Читайте також:

  • Макс Барських приголомшив українськомовною версією свого хіта "Туманы"
  • Мама Вєрки Сердючки жорстко потролила ситуацію з акулою, яка з'їла росіянина у Єгипті
  • Аліна Гросу назвала суму, яку передала на допомогу постраждалим через підрив Каховської ГЕС

Джерело