Українцям з дітьми виплатять по 14 165 грн допомоги: хто має право отримати гроші та на що можна витратити

Українцям з дітьми виплатять по 14 165 грн допомоги: хто має право отримати гроші та на що можна витратити

Українські батьки можуть перевірити, чи мають право на отримання коштів.

З кожним днем ​​в Україні спостерігається дедалі більше постраждалих від російської військової агресії.

Раби Володимира Путіна не зупиняються ні перед чим і недавнім проявом природного для них тероризму став підрив Каховської ГЕС. Через це багато українців залишилося без дому, тварин загинуло, а екосистема зазнає значних втрат.

Звичайно, не можна не сказати і про те, що через війну більша частина українців залишилася буквально на мілині і триматися на плаву допомагає фінансова допомога. А оскільки зараз літо, то хочеться трохи побалувати своїх дітей. Зараз стало відомо, що деякі з нас можуть претендувати на грошову допомогу в розмірі трохи більше 14 тисяч гривень. Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Так, в Україні стартував новий благодійний проект, спрямований на сім’ї з дітьми, а точніше на оздоровлення дітей у літній період.

У Мінсоцполітики зазначили, що почала працювати програма монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку. Тобто, батьки дітей, які потребують особливої ​​соціальної уваги та підтримки, зможуть отримати по 14 165 гривень на путівку до табору. При цьому вибрати його можна самостійно.

“Тепер держава виплачуватиме батькам кошти, на які ті зможуть самостійно придбати путівку для дитини до табору оздоровлення та відпочинку. Щоб отримати кошти, батькам (або особам, які її замінюють) достатньо відкрити спеціальну картку до “ПриватБанку”, на яку буде зараховано 14 165 гривень на кожну дитину”,- пояснили у міністерстві.

При цьому батьки можуть перевірити, чи мають вони право на отримання коштів за цим посиланням. Крім того, в режимі онлайн можна вибрати табір і забронювати путівку.

Розраховувати на допомогу можуть:

сім’ї з дітьми, які мають соціальний статус, діти з інвалідністю або діти з багатодітних сімей віком від 7-18 років із числа малозабезпечених, які проживають в одній із областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Київська.

Джерело