На Одещині викрили посадовців військово-лікарських комісій, які допомагали військовозобов’язаним ухилятись від призову на службу.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За даними слідства, голова військово-лікарської комісії Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки разом з секретарями цієї комісії та іншими особами, організували схему хабарництва.

Допомагали військовозобов’язаним ухилятись від призову на службу: на Одещині викрили посадовців ВЛК

Вони допомагали військовозобов’язаним особам призовного віку ухилитися від призову на військову службу під час мобілізації за станом здоров’я та знятися з військового обліку.

Військовозобов'язані передавали свої анкетні дані й фото, аби їх взяли на військовий облік в Білгород-Дністровському РТЦК та СП без їх присутності. Далі голова військово-лікарської комісії разом з секретарями складали та видавали довідки, в які вносили неправдиві відомості про проведення медичного огляду та встановлення діагнозу. На підставі такого діагнозу чоловіків визнавали непридатними до військової служби.

Голові військово-лікарської комісії та двом секретарям повідомили про підозру у службовому підробленні та пособництві в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Крім того, про підозру повідомили також п’ятьом військовозобов’язаним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело