Голові лікарської комісії з Тернопільщини, який вимагав 1500 доларів США за рішення про тимчасову непридатність військовозобов’язаного, повідомили про підозру. Про це повідомили на сторінці Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

"42-річний чоловік вимагав та отримав 1500 доларів США неправомірної вигоди за прийняття військово-лікарською комісією рішення про тимчасову непридатність до військової служби військовозобов’язаного. Це б стало підставою для відтермінування призову на кілька місяців та подальшого можливого виїзду за кордон. Затримали голову лікарської комісії під час отримання всієї суми хабаря", — йдеться у повідомленні.

Чоловіку повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 ККУ — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає від 5 до 10 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна. Правоохоронці вирішують питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

На Тернопільщині затримали голову лікарської комісії, який вимагав хабар

Джерело