16 вересня у Кропивницькому відзначили День міста. З міркувань безпеки заходи не анонсували, свято відзначили акцією "Єднаймося заради Перемоги", врученням почесних відзнак, майстеркласами, благодійним ярмарком та музичними виступами у парку "Козачий острів". Суспільне побувало на святкових локаціях, де відзначали 269-ту річницю міста.

Понад дві тисячі кропивничан утворили "живий ланцюг Єдності" у центрі міста. Його довжина сягала 2,5 кілометри.

У театрі імені Марка Кропивницького з нагоди Дня міста грошові сертифікати на загальну суму 16,7 мільйона гривень для матеріально-технічного забезпечення передали двом місцевим військовим частинам, державні, обласні й міські відзнаки отримали працівники комунальних підприємств, які брали участь у ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС, військові, рятувальники, лікарі, волонтери, спортсмени та колективи підприємств. До слова запросили предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія, візит якого у Кропивницький збігся в часі із Днем міста.

Ланцюг Єдності, вручення відзнак, майстеркласи та благодійний ярмарок. Як у Кропивницькому відзначили День міста

У парку "Козачий острів" рятувальники, патрульні та волонтери влаштували для містян майстеркласи, благодійні ярмарок місцевих майстрів та музичні виступи на підтримку Збройних сил України.

Охочі могли долучитись до плетіння маскувальної сітки для українських військових.

Джерело