У п'ятницю, 15 вересня, у Верховній Раді зареєстрували один із креативних законопроєктів під номером 10057. Його мета полягає у тому, щоб мотивувати 50 тис в'язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки.

Про це повідомив у Мережі народний депутат Сергій Гривко.

Він розповів, якщо законопроєкт ухвалять, то упродовж місяця вони будуть виконувати норми визначені Міністерством Юстиції.

У

 "Термін ув'язнення зменшиться на 3 дні, але не більше 10 місяців в рік. Тобто за рік в'язень може зменшити на 30 днів термін ув'язнення. Що вплине прямо на економію щодо його утримання - приблизно до 8% (до 200 млн в грн)", - йдеться у повідомленні.

За словами депутата, цим законопроєкт відкриє альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури.

"Було б круто побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію. Щоб створити щось нове, потрібно діяти рішуче, наполегливо, креативно та інакше! Всі ресурси заради перемоги", - додав Гривко.

Тим часом влада Прикарпаття заявляє, що інформація про заборону шпиталізацій мешканців області без погодження з територіальним центром комплектування не відповідає дійсності.

Читайте також:

  • "Дорослим" студентам можуть залишити відстрочку від мобілізації: зареєстрований законопроєкт
  • У Тернополі військова ЗСУ понад три роки уникала служби в армії: як її покарали
  • Салліван переконаний, що Україна отримає великий пакет підтримки від США

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело