Петиція №8440 з пропозицією створити безбар'єрний простір у Запоріжжі для поранених українських військових набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Петиція була зареєстрована 3 серпня 2023 року Тютюнником Олександром. Станом на 26 вересня петицію підписали 759 осіб.

Згідно з петицією, запоріжці пропонують створити програму щодо створення безбар'єрного простору, яка охоплює спорудження пандусів та підйомників, доступ до громадського транспорту та проведення інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності мешканців з питань безбар'єрності.

У Запоріжжі петиція

Тепер петиція №8440 "Безбар'єрність для поранених захисників України в місті Запоріжжя" має бути передана на розгляд постійної депутатської комісії Запорізької міської ради, згідно з Положенням про електронні петиції.

За результатами розгляду готується проєкт рішення Запорізької міської ради щодо підтримки або не підтримки електронної петиції. І потім це рішення мають розглянути на найближчий сесії.

"Розгляд проєкт рішення щодо електронної петиції здійснюється Запорізькою міською радою першочергово на найближчому пленарному засіданні ради у порядку, визначеному Регламентом Запорізької міської ради", – йдеться у Положенні.

Нагадаємо, що найближча сесія міської ради запланована на 27 вересня 2023 року.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело