“Укрзалізниця” створила перший у світі поїзд-кухню – Food Train, який може автономно працювати до семи днів. Обладнання потяга дозволяє готувати повноцінні страви.

Про це повідомила пресслужба УЗ.

За словами залізничників, поїзд-кухня здатен виробляти понад 10 тисяч порцій їжі на день будь-де і будь-коли і найближчим часом він заступить на постійне чергування у найскладніших прифронтових районах України.

“Залізничники продовжують рятувати цивільне населення й одними з перших приходять на допомогу там, де вона найбільше потрібна. Разом із фондом Говарда Баффета запустили ще один унікальний проєкт, який не має аналогів. Food train вже пройшов тестову перевірку, і найближчим часом спільна команда “Укрзалізниці “та фонду заступить на постійне чергування в найскладніших прифронтових районах України, де тепло та їжа є критично важливими для життя”, – сказав голова правління “Укрзалізниці”Євген Лященко.

Food Train складається з шести вагонів під локомотивом:

  • генераторний вагон (~400 кВт+власна заправна станція для автономної роботи);
  • вагон-холодильник з морозильною камерою для зберігання продуктів;
  • вагон з холодною кухнею для попередньої обробки продуктів;
  • вагон з гарячою кухнею для приготування фінальних страв;
  • вагон для персоналу поїзда з душем і пральною машиною;
  • багажний вагон на 27 тисяч літрів води з фільтраційною та насосною станціями.
“Укрзалізниця” створила перший у світі автономний поїзд-кухню. ФОТО “Укрзалізниця” створила перший у світі автономний поїзд-кухню. ФОТО “Укрзалізниця” створила перший у світі автономний поїзд-кухню. ФОТО “Укрзалізниця” створила перший у світі автономний поїзд-кухню. ФОТО

Джерело