Коли простір у вашому будинку обмежений і вам потрібне місце для зберігання спортивного інвентарю або рідко використовуваних предметів домашнього вжитку, яке перше місце спадає на думку? Звісно, ​​гараж! 

Не так швидко. Багато цінних речей можуть бути пошкоджені при зберіганні в гаражі, в той час як інші предмети можуть становити загрозу для вашого будинку або сім'ї. 

Краще відразу викинути: названі речі, які ніколи не можна зберігати у гаражі

Читайте далі, щоб дізнатися, які предмети ніколи не слід зберігати у гаражі.

Дрова

Хоча виникає спокуса скласти дрова в гаражі, щоб їх можна було швидко знайти, не піддавайтеся цьому пориву: разом із цією дровами приходять шкідники, які можуть проникнути у ваш гараж і зрештою мігрувати до вашої оселі. Ваш найкращий вибір? Складіть дрова на піднесенні подалі від будинку і накрийте брезентом, щоб вони залишалися сухими.

Консервовані продукти

Якщо вам не вистачає місця в кухонних шафах або коморі, не ризикуйте зберігати зайві консерви в гаражі. Краще зберігати консервовані продукти у прохолодному та сухому місці, і більшість гаражів не справляються по обох пунктах. У сирому гаражі консервні банки можуть іржавіти, а консерви, що зберігаються в гаражі, ризикують зіпсуватися. Якщо у вас закінчилося місце для продуктів, що не швидко псуються, можливо, зараз саме час реорганізувати кухонні полиці.

Краще відразу викинути: названі речі, які ніколи не можна зберігати у гаражі

пропан

Це велике ні-ні. Якщо у вас під рукою є додатковий балон із пропаном для похідної печі або гриля, завжди зберігайте його на відкритому повітрі. Балони з пропаном не слід зберігати у закритих приміщеннях. Якщо клапан протікає, газ пропан може просочитися в гараж, створюючи ризик задухи та пожежі. Якщо гараж наповнюється пропаном, проста іскра або контрольна лампочка можуть спалахнути газ і призвести до займання вашого будинку.

Запасний холодильник

Якщо ви зацікавлені в економії енергії (а хто ні?) не тримайте в гаражі запасний холодильник. Влітку в гаражі без клімат-контролю температура може досягати такої спеки, що змусить холодильник працювати понаднормово, щоб зберегти прохолоду, і при цьому збільшувати ваші рахунки за комунальні послуги. Взимку холодильник працює не краще, оскільки навіть його ізольовані дверцята не можуть запобігти замерзанню продуктів, що швидко псуються.

Краще відразу викинути: названі речі, які ніколи не можна зберігати у гаражі

Дерев'яні меблі

Якщо ви хочете передати старовинні дерев'яні меблі своїм дітям або онукам, подбайте про те, щоб подарувати їх їм зараз, а не зберігати в гаражі. Коливання температури та вологості завдають шкоди деревині, змушуючи її волокна по черзі набухати та стискатися. Це може призвести до пошкоджень у вигляді розшарування шпону та жолоблення деревини. Лише кілька місяців у гаражі можуть призвести до того, що деякі дерев'яні предмети стануть повністю непридатними для використання.

електроніка

Якщо вам більше не потрібна ваша стара ігрова консоль, принтер чи комп'ютер, але в ній ще є життя, подумайте про те, щоб віддати її сусідській дитині чи подарувати, а не зберігати в гаражі. Високий рівень вологості в гаражі призводить до руйнування електроніки, збільшуючи ризик пошкодження внутрішніх друкованих плат пристрою. Навіть якщо вологість не пошкодить вашу стару електроніку, вона може стати жертвою крихітних комах, які можуть рухатися всередині та пошкодити компоненти. Тримайте ці гаджети вдома або позбавтеся їх якнайшвидше.

Джерело: bobvila.com.

Останні новини України:

Джерело