Українська співачка та колишня учасниця учасниця гурту "НеАнгели" Слава Камінська, яка з початку повномасштабного вторгнення втекла закордон, зараз намагається "відбілитись" та знову заробляти гроші на українцях. Після того, як артистка захищала російську мову, вона випустила нову пісню українською.

Про це розповів український блогер Богдан Беспалов.

Слава Камінська хоче

Слава Камінська хоче

Влітку Слава перебуваючи закордоном, активно "топила" за російську мову та ображала тих, хто поскаржився на російськомовні пісні Макса Барських.

Звичайно таким чином вона розчарувала більшу частину шанувальників.

Слава Камінська хоче

Нещодавно артистка зняла кліп на Львівському вокзалі разом із музикантом Андрій Кравченко на україномовну пісню, прем'єру якої запланували на 22 листопада.

Для того щоб привернути увагу аудиторії, артистка підкріпила анонс новою публікацією також на українській мові.

"Львів — особливе для мене місто! Місто мого спокою і натхнення… Місто, де мене ніколи не цькували за мову, якою я спілкуюся, бо в мене в душі дещо більше — любов до рідної землі! А яке ваше улюблене українське місто?" — пише Слава.

Богдан Беспалов обурений цинізмом Камінскої, яка буквально нещодавно з піною у рота захищала російську мову, а тепер "перевзулась" та хоче знову заробляти гроші на українцях.

Слава Камінська хоче

"Пост українською, пісня українською, любов до рідної землі, а потім ти виїжджаєш любити Україну "на відстані", спілкуючись російською, вриваючись у дуже соціальні теми. Пропагуєш наративи країни болот. Це таке загравання та провокація." - зазначає Беспалов.

Блогер щиро дивується тому, що артистка має нахабство незважаючи на свої скандальні вислови і поведінку, робити із себе таку патріотку та так "співати" про любов до рідної країни.

Раніше ми писали про те, що Слава Камінська "спробувала" напоумити "подругу" Фаріон після скандалу: "Потрібен чоловік, голодна тітка"

Джерело