У своїй посаді на своїй сторінці в Instagram Даніель Салем вперше за довгий час вийшов на зв'язок після трагедії - смерті своєї сестри, яка серйозно його вразила. Салем цього разу зворушив рідкісними кадрами з дочкою. Як відомо, в період активних військових дій шоумен і власник ресторанів Даніель Салем приєднався до Збройних сил України, тому він практично не буває вдома. 

Даніель Салем після трагедії вийшов на зв'язок і схвилював українців:

Даніель Салем після трагедії вийшов на зв'язок і схвилював українців:

Внаслідок цього він майже півтора роки не міг зустрітися зі своєю дочкою. Лише влітку Салем побачився з дитиною, приїхавши на відпустку до столиці. Дочка Салема, Санта-Луна, приїхала до нього з-за кордону. Водночас вони чудово провели час в Україні.

Салем в Інстаграм також поділився, що разом із дочкою вони готували їжу, читали книги та просто насолоджувалися часом. В Одесі час пройшов легко і насолоду, а потім вони вирушили до Києва, де їй запропонували танцювати, а йому – виступити на заході. 

«Все, що я зараз маю – це твої відео повідомлення!» - помітив Салем про свої будні зараз, оскільки знову перебуває на передовій.

У мережі почали реагувати:

«Ви така сильна людина... з таким добрим серцем. Я близько року змушена була жити далеко від сина. Це було найболючіше випробування в моєму житті; Татова донечка))) красуня))) нехай росте щасливою!; без сліз дивитись неможливо. Бережіть себе. ви їй будете дуже потрібні; Яка мила дівчинка» – діляться українці.

Останні новини України:

В родині Даніеля Салема сталася трагедія.

Раніше Даніель Салем розповів про плани всиновлення.

Також повідомлялось, що Юрій Горбунов після скандалів повідомив, чи піде на фронт.

Джерело