Джон Фалкон шокував Філіпа Шофілда, коли він з'явився на ITV, показуючи, як його екстравагантні розміри вплинули на його амбіції стати актором.

Відповідну публікацію розмістили на порталі Daily Star.

Чоловік з найбільшим статевим органом не може знайти роботу:

Чоловік з найбільшим статевим органом не може знайти роботу:

Чоловік, який стверджує, що має титул "найбільший "причандал" у світі”, розповів, що це заважає його акторській кар'єрі, і каже, що іноді йому боляче сідає через нього.

Статевий орган Джона Фалкона, як повідомляється, збільшується до 33 сантиметрів в ерегованому стані, що означає, що він є неофіційним світовим рекордсменом з володіння титулом "найбільший "причандал" у світі".

Зважаючи на його непропорційні розміри, Джона раніше говорив про те, як його мужність викликала на нього проблеми.

Чоловік з найбільшим статевим органом не може знайти роботу:

Якось, за його словами, його навіть обшукала служба безпеки аеропорту через те, що він мав пакет підозрілого розміру.

Тепер, розмовляючи з актором-початківцем в ефірі телеканалу ITV, ведучий Філіп Шофілд запитав Джона, чи не відчував він, що йому заважає його екстравагантно складений статевий огран.

"Кожного разу, коли вас запрошують на роль у великому студійному фільмі, студія повинна вас схвалити. А студії, як правило, дуже консервативні, тому для мене, щоб зробити що-небудь, має бути інди-фільм, де їм все одно, - відповів Джона.

Передбачуваний рекордсмен пояснив, що його орган не потрапляє в застібку-блискавку, але визнав: "У деяких інших чоловіків дійсно є ця проблема, але якщо вода в чаші надто висока, вам потрібно трохи підперти її, щоб він не торкався води".

Чоловік з найбільшим статевим органом не може знайти роботу:

Розмова перейшла на тему романтики, і Джон проаналізував своє попереднє визнання того, що знаменитості іноді звертаються до нього за сексом. Однак він також пояснив, що перебуває у процесі пошуку кохання, і що людей приваблює не лише його надзвичайний розмір, а й зелені очі.

Раніше ми повідомляли мати вирішила вбити своїх дітей через фільм, батько не встиг на кілька хвилин: захотіла покращити життя.

Джерело