У Тернополі 59-річна жінка через шахрайську схему втратила 550 тисяч гривень.

Про це повідомляють на сторінці Нацполіції області в соцмережі.

У вересні до неї в друзі на Facebook додався чоловік. Він представився військовим медиком з Великобританії, сказав, що проходить зараз службу в Сирії, йдеться у повідомленні. Вони почали спілкуватися.

"Медик" виявився чутливим та уважним співрозмовником. За два місяці спілкувань зізнався тернополянці в коханні й після цього сказав, що хоче до неї приїхати. Проте не може, поки не розірве контракт. Він попросив її написати лист в ООН, бо саме з ними у нього підписаний контракт, розказати про їхні стосунки та серйозні наміри, а також про те, що вона хворіє і потребує допомоги під його наглядом".

Написала листа в ООН, щоб відпустили коханого: тернополянка віддала шахраю пів мільйона гривень

Тернополянка так й зробила. Вже за чотири дні отримала ствердну відповідь. Але для того, щоб чоловіка відпустили, потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання була — 550 тисяч гривень. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження.

"Жінка, уявляючи майбутню зустріч, перекинула чотирма транзакціями гроші на вказані рахунки. Про романтичні стосунки дізнався її син і змусив маму прийти до поліції та написати заяву".

Перевіряючи сторінку військового медика правоохоронці встановили, що особа вигадана, жінка стала жертвою шахрая і віддала йому всі свої заощадження.

Джерело