У Вінниці долучилися до акції з висадки тюльпанів. Так, на площі Героїв Чорнобиля з'явилися 12 тисяч цибулин, які безкоштовно місту передав місцевий меценат.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

“Квіти різноманітного забарвлення: жовті, фіолетові, рожеві, червоні та білі. Ми висаджуємо їх вчасно. Зараз у зв'язку з глобальним потеплінням дещо змінилися терміни посадки. Раніше висаджували від кінця вересня до жовтня, зараз з кінця жовтня до листопада”, – розповіла директорка МКП "Вінницязеленбуд" Тетяна Прибиш.

За її словами, для квітів дуже важливо, аби ґрунт не був промерзлим. Тюльпани висаджували у плюсову температуру, тож цибулинам така пора року неабияк підходить.

На площі Героїв Чорнобиля у Вінниці висадили 12 тисяч тюльпанів

Нові зелені насадження в місті резонують впровадження Європейського Зеленого Курсу.

“У рамках Зеленого Курсу, озеленення є важливим елементом стратегії сталого розвитку та просування екологічно відповідальних практик. Висаджуючи ці квіти, ми не лише прикрасили місто, а створили умови для збереження біорізноманіття у міському середовищі. Маємо дбати про те, щоб вдосконалюватися і створювати навколо екологічний та здоровий простір”, – пояснила Директорка департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольга Ремешевська.

Нещодавно МКП "Вінницязеленбуд" висадили майже сім тисяч цибулин крокусів, нарцисів, гіацинтів і тюльпанів, які Вінниця отримала від голландського фермера та українки.

Загалом на площі Тараса Шевченка висадили понад 1000 цибулин нарцисів, крокусів і гіацинтів.

Джерело