На Тернопільщині розгорнуть 43 пункти обігріву через ускладнення погодних умов. Це пункти обігріву на базі наметів, мобільні пункти обігріву, а також "Пункти незламності".

Про це розповів Суспільному начальник оперативно-координаційного центру Державної служби з надзвичайних ситуацій Віталій Осадчий.

"У нас в готовності знаходиться до розгортання 12 пунктів обігріву на базі наметів, а також є 4 мобільних пункти обігріву на базі автомобілів підвищеної прохідності з кунгами, де буде забезпечено обігрів людей з допомогою додаткового опалення. Крім того, на базі наших пожежно-рятувальних підрозділів розгорнуто 26 "Пунктів незламності", де також люди можуть отримати допомогу в разі пониження температури, ускладнення інших погодних умов".

Додатковий "Пункт незламності" встановлять цьогоріч у Тернополі.

На Тернопільщині розгорнуть 43 пункти обігріву

"За зверненням Тернопільської міської ради цього тижня на Театральному майдані буде розгорнуто додатковий "Пункт незламності". Це буде модульний будиночок, який оснащений за всіма вимогами. Людина може зайти і зігрітися там. Він буде обладнаний інтернетом, можна попити гарячий чай. Наші підрозділи будуть там нести службу".

Такий модульний будинок у Тернополі встановлюватимуть вперше.

Джерело