На державних дорогах Івано-Франківщини працює 41 снігоочисна машина. Найскладніша ситуація — на гірських перевалах.

Про це повідомила голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук у Facebook.

"Для забезпечення проїзду на перевалах постійно працює спецтехніка. На Яблуницькому — чотири екіпажі, на Вишківському — три. Загалом на автошляхах державного значення працюють 54 дорожні робітники та 41 одиниця спецтехніки", — написала Онищук.

Станом на 8:00 29 листопада проїзд на дорогах державного значення забезпечений. Покриття — чорне, мокре, місцями — снігова каша. Дорожники розчищали шляхи від снігу протягом ночі та ранку.

Мокре покриття, снігова каша. Яка ситуація на дорогах Івано-Франківщини

Про це інформують на Facebook-сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області.

Як йдеться у дописі, вночі було два звернення від водіїв щодо ускладненого руху в селах Фрага та Остриня. Там дорожники забезпечили проїзд.

"До снігоприбирання та обробки протиожеледними матеріалами доріг державного значення готові комплексні машини підрядних підприємств. Протиожеледні матеріали, зокрема технічна сіль, є в необхідній кількості. Прохання утриматися від поїздок під час негоди", — звертається керівник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в області Василь Буджак.

Дізнатися про стан проїзду на дорогах державного значення можна за телефоном: +38 067 400 60 80.

Ситуація на дорогах місцевого значення

За інформацією голови Івано-Франківської обласної військової адміністрації, проїзд на шляхах місцевого значення дорожники також забезпечили.

"Покриття — місцями сніжне. Продовжують свою роботу 22 одиниці снігоочисної техніки та 52 дорожні працівники", — написала Онищук.

Погода на Івано-Франківщині 29 листопада

Упродовж 29 листопада на Івано-Франківщині синоптики прогнозують хмарність з проясненнями, помірний сніг, посилення вітру, на дорогах — ожеледицю. У високогір'ї області — хуртовини та сніголавинна небезпека.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Джерело