Міський суд обрав запобіжний захід вчителю Пнівського ліцею, на уроці якого 14-річний учень загинув від поранення з пневматичної гвинтівки.

Трагедія сталася 24 листопада. На гуртку “Влучний стрілець” учень 9-го класу при перезаряджанні пневматичної гвинтівки з необережності здійснив постріл в іншого учня. Куля калібру 4,5 мм поцілила в грудну клітку. Від поранення 14-літній хлопець помер до приїзду швидкої допомоги.

60-річному вчителю, який проводив гурток, повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинили смерть неповнолітнього).

Суд відправив під домашній арешт вчителя Пнівського ліцею, на уроці якого загинув учень

У суді прокурор просив суд застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Захисник та підозрюваний просили обмежитися нічним домашнім арештом, пише КУРС

Суд вирішив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту та заборонити йому у період з 20.00 год. до 07.00 год. залишати житло.

Підозрюваний вчитель повинен здати на зберігання до відповідних органів державної влади закордонний паспорт та інші документи, що дають право на виїзд з України.

Суд відправив під домашній арешт вчителя Пнівського ліцею, на уроці якого загинув учень

Джерело