Джеймс Кемерон – відомий режисер, автор легендарного фільму "Аватар". У недавньому інтерв’ю він розповів, що невдовзі стане громадянином Нової Зеландії.

Ця країна – центр виробництва режисера, де він планує знімати фільми невизначений строк.

Третя частина

Третя частина

"Це великий внесок в тутешню економіку, це приносить багато престижу країні в культурному плані, і це можливість для багатьох молодих людей " зазначив режисер

Він працює там з 2005 року, відколи почалися зйомки першої частини "Аватару", а зараз там знімають 3 частину улюбленого фільму.

"У нас тривають дуже напружені два роки постпродакшну.Тож це буде Різдво 2025 року"  – заявив режисер, коли його спитали за третю частину фільму. 

Третя частина

На "графік" виходу нових частин, відповіла й зірка франшизи Зої Салдана. Вона жартівливо зауважила, що на момент виходу першої частини їй було 27, а коли вийде остання, то їй виповниться 53 роки. 

Відомо, що у червні було оголошено, що три наступних сиквели "Аватару" знову відкладаються. Франшиза буде тривати ще 8 років, аж до 2031 року. Третя частина фільму мала вийти вже в 2024 році, але прем’єру перенесли і вона відбудеться аж в 2025 році. Четверта частина запланована на 21 грудня 2029 року, а п’ята – на 19 грудня 2031 року. 

Третя частина

Третій фільм буде представляти більш агресивну расу Наві. За словами продюсера, мова буде йти про людей з попелу.

Також, наш портал повідомляв, Приходько розкрила подробиці концерту Віри Брежнєвої: "Буде скандал"

Джерело