Призери змагань отримають грамоти, цінні подарунки та головний приз – Кубок Західної Ліги, який переможець повезе у свою область. 
 
В Івано-Франківську в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання з 1 по 3 грудня о 10.00 відбудуться спортивні змагання «Кубок Західної Ліги з гри боча» для людей з інвалідністю, які користуються кріслом колісним, пише Галицький кореспондент з посиланням на Івано-Франківську ОДА. 
 
Участь у змаганнях візьмуть команди з Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Хмельницької, Волинської, Київської, Одеської та Дніпропетровської областей.
 
Змагання будуть проходити в командних, індивідуальних та парних дисциплінах.
 
Мета заходу – популяризація активного способу життя серед людей з інвалідністю через залучення до спорту, а також їхня соціальна адаптація та інтеграція в суспільне життя.
 
Боча – єдиний вид параолімпійського спорту, яким можуть займатися люди з важкими ураженнями рук та хребта. Він слугує засобом фізичної реабілітації та оздоровлення, розвиває концентрацію уваги та влучність. Грою боча можуть займатися навіть ті людям з інвалідністю, які не можуть себе реалізувати в інших видах спорту.
 
У Франківську для людей з інвалідністю пройдуть змагання з гри боча
 
 
 
У Франківську для людей з інвалідністю пройдуть змагання з гри боча

Джерело